Regulamin

Regulamin korzystania z witryny:

Poniższy Regulamin określa zasady korzystania z Bloga www.zabytkoznawcy.wordpress.com

Korzystanie z Bloga oznacza akceptację Regulaminu.

Odpowiedzialność:

Autorki Bloga nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkowników informacji uzyskanych za pośrednictwem Bloga.  Dane i informacje publikowane na Blogu pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł. Portal dokłada starań, by publikowane informacje były prawdziwe, ale nie możemy wykluczyć błędów. Prezentowane na Blogu artykuły są subiektywnymi opiniami ich autorów oraz prezentacją ich osobistej wiedzy i poglądów. Nie powinny być interpretowane w żaden inny sposób.

Komentarze:

1. Komentarze na blogu są moderowane przeze autorów strony. Ich treść nie może być sprzeczna z obowiązującym w Polsce prawem lub w jakikolwiek sposób naruszać praw osób trzecich. Komentarze naruszające powszechnie obowiązującą etykietę i kulturę wypowiedzi nie będą publikowane.

2. W przypadku uznania przez jakikolwiek podmiot, że komentarz użytkownika narusza prawo, w tym w szczególności narusza prawa podmiotu należy skontaktować się z autorkami bloga w celu usunięcia komentarza (komentarz zostanie usunięty jeżeli podmiot odpowiednio uzasadni swoją argumentację).

3. Wszelkie komentarze uznane przez autorki bloga za spam, zostaną usunięte.

Prawa autorskie:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s